Blixet Sp. z o.o.

Blixet Sp. z o.o

BLIXET - Innovation for you 

W NASZEJ FIRMIE  WYKORZYSTUJEMY CAŁĄ NASZĄ WIEDZĘ, PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE TWORZĄC NOWĄ JAKOŚĆ NA RYNKU DRUKAREK 3D. WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W 2009 ROKU OD PASJI. CHCĄC WYJŚĆ NAPRZECIW ROSNĄCEMU ZAINTERESOWANIU I ZAPOTRZEBOWANIU NA DRUKARKI 3D STWORZYLIŚMY NASZĄ FIRMĘ. DZIĘKI DETERMINACJI, CIĘŻKIEJ PRACY ORAZ CHĘCI PRODUKOWANIA SPRZĘTU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI STALIŚMY SIĘ, LICZĄCYM NA RYNKU, PRODUCENTEM DRUKAREK 3D. TAK POWSTAŁ BLIXET.

 

Drukarka 3D to urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, które planuje, bądź korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych. Powstanie przedmiotu oraz możliwość kontroli jego drogi od projektu do gotowej postaci – to nowy kierunek w biznesie. Wiemy, jak ważne jest usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie. To właśnie szybkość, precyzja i doskonała jakość stoją za każdym naszym pomysłem. Jesteśmy przekonani, że łatwa obsługa drukarki i odpowiednie przygotowanie zapewniają pewność w pracy z produktem. To dlatego oferujemy więcej niż samą drukarkę – zapewniamy bezpłatne szkolenie z technologii i obsługi, a także odpowiednie oprogramowanie, ułatwiające obsługę i otwierające nowe możliwości w pracy z projektem. Chcemy, by innowacyjna technologia kojarzyła się z jakością, ale też prostotą użytkowania, funkcjonalnością i radością z efektów pracy.

 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
Chcemy wykorzystać całe nasze doświadczenie oraz nabyte umiejętności, by marka Blixet kojarzona była z najlepszymi drukarkami 3D na rynku. Zaawansowany technologicznie sprzęt produkujemy z myślą o ciągłym postępie i rosnącym zapotrzebowaniu na wydruki w technologii 3D. Jesteśmy świadkami tego, jak od kilku lat dynamicznie zmienia się rynek nowych technologii, dlatego stale wzbogacamy wiedzę na jego temat, szukając najlepszych rozwiązań. Nie uznajemy żadnych kompromisów jeżeli chodzi o podzespoły naszych drukarek.

ROZWÓJ

Cały czas rozwijamy się i planujemy zwiększenie zatrudnienia. Wybór miejsca siedziby firmy w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym był dla nas oczywisty. Jest to miejsce, które jest zgodne z naszą ideą i założeniami. Podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i naukowymi są główną domeną BLIXET Sp. z o.o.

Możliwości płynące ze współfinansowania badań ze środków Uni Europejskiej przyczynią się do rozwoju naszej firmy. Dzięki temu możliwe będą dalsze prace nad nowymi produktami w technologii DLP (światłoutwardzalne żywice) oraz wprowadzenie ich na rynek Polski.

 

NASZE REALIZACJE

Naszymi autorskimi produktami są drukarki 3D z serii "B - multi", charakteryzujące się dużym polem roboczym, zaawansowanymi wytłaczarkami z głowicami rozgrzewającymi się do 400 stopni celsjusza oraz specjalnymi dyszami. Takie rozwiązania umożliwiają tworzenie modeli 3D ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów (ABS, PLA, metal, brąz, miedź, włókna węglowe, drewno oraz PEEK).

Jest to dopowiedź na zapotrzebowanie klientów segmentu B2B na urządzenia, które mogą wykorzystywać specjalistyczne materiały przy jednoczesnych możliwościach dużego pola roboczego.

PRODUKOWANE DRUKARKI 3

B24 – multi – nowy model pole robocze 240x240 x240

B40 – multi

B50 – multi

B100- multiDRUKARKI W PRZEDSPRZEDAŻY Z INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIAMI

Już niedługo dostępna będzie nowa drukarka 3D z serii BLIXET EYE. Jest to drukarka wykorzystująca jedną głowicę do mieszania dwóch materiałów jednocześnie. Daje to możliwość kolorowych wydruków oraz łączenie różnych materiałów w jednym modelu.  Najnowsza drukarka będzie miała również automatyczne poziomowanie platformy roboczej (autoleveling). Pole robocze drukarki 3D BLIXET EYE to 240x240x240 mm.

W SPRZEDAŻY RÓWNIEŻ

W sprzedaży dostępne są również profesjonalne SKANERY 3D EN PRO oraz zaawansowane  STACJE GRAFICZNE (sprzęt IT do obsługi skanerów 3D oraz projektowania brył 3D).

 


Kontakt:

Tel.: +48  501 106 892

E: mail: biuro@blixet.pl

http://blixet.com/

Partnerzy: