Oferty pracy

1. Customer Service

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Wymagania:

Jesteśmy otwarci na osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową, dlatego też w procesie rekrutacji nie wymagamy doświadczenia w branży logistycznej, a najważniejsze dla nas, to Twoja chęć do rozwoju i doskonalenia posiadanych kompetencji.

Od kandydata oczekujemy:

- kreatywność i zaangażowania
- dobrej organizacji czasu pracy
- znajomość branży logistycznej (mile widziane)
- znajomość obsługi komputera
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (obligatoryjnie)

Opis stanowiska pracy:

Logfret to międzynarodowa firma spedycyjna posiadająca 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Wiemy, że każda przesyłka to zarówno wysiłek włożony w wyprodukowanie wysyłanego towaru, jak i oczekiwania jego odbiorcy. To właśnie dzięki tej zasadzie cieszymy się dobrą marką, realizując dla naszych Klientów bezpieczne i konkurencyjne przewozy towarów drogą lądową, powietrzną lub morską.

W związku z powstaniem nowego biura poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Customer Services. Stanowisko ma formę back office, jest związane z możliwością rozwoju w sektorze logistyki głównie w zakresie handlowym, ale i również operacyjnym

Zakres obowiązków:

Pomagamy na pierwszym etapie pracy, wybrany kandydat uzyska wsparcie od Branch Managera, zostanie wprowadzony w zakres swojej pracy. W zamian wymagamy zaangażowania oraz skupienia się na działaniach ukierunkowanych na realizacje celów.

- udział w tworzeniu nowopowstałego biura firmy

- analiza zgodności faktur z zamówieniem

- tworzenie baz danych

- kontakt bezpośredni i telefoniczny z Klientem

- telefoniczne pozyskiwanie Klientów w ramach oferty

Miejsce pracy: Sosnowiec/Katowice

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • długotrwałe zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz know how
  • możliwość rozwoju
  • atmosfera pracy oparta na zaufaniu i szacunku do drugiego człowieka

Pracodawca: Logfret Poland Sp. z o.o.

Kontakt: Artur Turczyn, Branch Manager, artur.turczyn@logfret.com